Тетяна Богославець взяла участь у нараді керівників правоохоронних органів

09.08.19

Сьогодні, 9 серпня 2019 року, заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у роботі координаційної наради керівників правоохоронних органів Драбівського, Золотоніського, Канівського та Чорнобаївського районів, яка відбулася у приміщенні Золотоніського ВП ГУНП.

На нараді розглянули стан дотримання законодавства по боротьбі зі злочинністю, попередження, виявлення, розкриття кримінальних правопорушень та прийнятих у них рішень за результатами роботи у І півріччі поточного року.

Аналізуючи роботу, керівник Золотоніської місцевої прокуратури, радник юстиції Валентин Танцюра зазначив, що у звітному періоді знизився рівень злочинності на 14,9%, рівень розкриття складає 47,8%

Потім виступив начальник Золотоніського ВП ГУНП в черкаській області Богдан Горбачов, який звернув увагу на недоліки правоохоронної роботи, недопрацювання слідчих підрозділів.

Далі про порушення державної таємниці, відкликанні ліцензії при порушенні й звільненні з роботи, про браконьєрство і окремі земельні питання розповів т.в.о. начальника Золотоніського МРР УСБУ Дмитро Стефанов.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація