Тетяна Богославець провела нараду із керівниками комунальних установ районної ради

27.02.20

Сьогодні, 27 лютого 2020 року, заступник голови районної ради Тетяна Богославець за участю голови райдержадміністрації Віктора Хруща провела робочу нараду із керівниками комунальних установ Драбівської районної ради.

У роботі взяли участь головний спеціаліст відділу з питань майна районної комунальної власності районної ради Ольга Мироненко, головний лікар НКП «Драбівський ЦПМСД» Олександр Балагурчик, директор НКП «Драбівська ЦРЛ» Світлана Бойко, директор КП «Драбівські теплові мережі» Валерій Василенко, директор організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» Михайло Кубрушко, директор ДЮСШ «Слов’яни» Василь Моісєєв.

В ході наради було обговорено фінансово-господарську діяльність підприємств.

Учасники наради прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень та проінформували присутніх щодо  запланованих заходів на наступний тиждень.

Зокрема, обговорили план підготовки і проведення Всеукраїнського турніру з дзюдо на призи майстра спорту Олени Стьопочкіної, проведення якого заплановано на 29 лютого.

Також керівники медичних закладів доповіли про рівень захворюваності жителів району, готовність установ до надання медичної допомоги в разі виявлення коронавірусу та проведену роз’яснювальну роботу з метою запобігання захворювання громадян.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація