Свято першого дзвоника

01.09.17

Сьогодні на свято першого дзвоника збиралася вся шкільна родина Драбівщини. Лунала  музика, звідусіль чулися слова привітання, радісні вигуки зустрічі з друзями.  Це день, із якого починається дорога в майбутнє  для кожного з нас.

Голова районної ради Володимир Дзега та його заступник Тетяна Богославець взяли участь в урочистих заходах з нагоди свята.

Володимир Дзега привітав дітей, вчителів, батьків Драбівської  і Митлашівської громад. Він побажав учням здоров’я і натхнення, впевненості у підкоренні найскладніших вершин знань. « Окремі слова вітання і велике спасибі вам, шановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни», - сказав голова районної ради. 

У ході урочистостей Володимир Дмитрович  вручив Грамоти районної ради вчителям Драбівського НВК «загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів – гімназія»  Людмилі Боженко та Надії Риженко. Та нагородив почесною  Грамотою Драбівської районної ради батьківський комітет Драбівського НВК «загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів – гімназія». 

 Із щирими привітаннями та подарунками завітала до Драбівського НВК і депутат обласної ради Ірина Бачинська. Вона вручила сертифікат на клас сучасної комп’ютерної техніки за сприяння Радикальної партії Олега Ляшка для Драбівського НВК «загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів – гімназія», а також ще п’ять шкіл Драбівщини отримали такі ж сертифікати.

Заступник голови районної ради Тетяна Богославець відвідала  Бирлівську ЗОШ І-ІІІ ступенів де привітала всіх присутніх із початком   нового навчального року і побажала успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Заступник голови районної ради висловила щиру вдячність вчителям, які віддають себе по краплині цій нелегкій роботі, терпеливо і наполегливо ведуть дітей у світ знань. «Силою вашої думки, глибиною слова, вогнем душі, мудрістю, терпінням твориться майбутня культура та інтелект Драбівщини», - сказала посадовець.

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація