Священнослужителі Черкащини закликали на Великдень дотримуватися карантину

16.04.20

 

Митрополит Черкаський і Чигиринський (ПЦУ) Іоан і благочинний Черкаського округу (УПЦ МП) протоієрей Сергій Чумак, який висловив думку митрополита Черкаського і Канівського Софронія, закликали черкащан під час свята Великодня дотриматися встановлених владою карантинних норм.

Про це вони заявили під час сьогоднішньої пресконференції в обласній держадміністрації, - повідомляє інтернет-видання «Прочерк».

Зі свого боку голова облдержадміністрації Роман Боднар наголосив на тому, що карантинні заходи не мають жодної мети обмежити права вірян. Вони є вимушеними.

– Я радий, що під час моїх зустрічей із священнослужителями всі владики із розумінням поставилися до позиції української влади, – додав пан Боднар.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко також зазначив, що обставини змушують нас дещо змінювати усталені традиції й заради збереження здоров’я і життя людей уникати місць масового скупчення, в тому числі храмів.

Голова Драбівської районної ради Володимир Дзега також закликав священників різних конфесій подбати про життя і здоров’я прихожан та знайти більш безпечні й оптимальні шляхи для освячення великодніх кошиків:  

- Я сам є православним християнином, головою релігійної громади свого села – я залишаюся вдома на Великдень! Великі скупчення людей – пряма загроза кожному з нас.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація