Свічківська громада дружно відзначила День села

07.07.17

Вже традиційно 6 липня в селі Свічківці відбулося свято - іменини села.

Привітати свічківчан із Днем села завітали почесні гості: Тетяна Богославець - заступник голови районної ради; Анатолій Волошін - депутат районної ради, директор Черкаського регіону ТОВ «Баришівська зернова компанія»; Мирослава Грицько – депутат районної ради, директор відділку с. Свічківка ТОВ «Баришівська зернова компанія»; Віктор Безсмертний - генеральний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія»; Яна Дністрянська - директор благодійного фонду «Розвиток села».

Спершу зі словами вітання до односельців звернувся сільський голова Віктор Давиденко. Він розповів про хороші справи, які вдалося зробити зусиллями громади, подякував спонсорам за підтримку і відзначив окремих жителів села.

  

Заступник голови районної ради також привітала жителів Свічківки із Днем села та святом Івана Купала. Вона зауважила, що з кожним роком до святкування долучається все більше свічківчан і гостей – і це є позитивом, адже свідчить про небайдужість людей. У своєму виступі Тетяна Богославець відзначила активних жителів села та вручила Подяки районної ради Віктору Давиденку - сільському голові, Світлані Голобородько – завідуючій Свічківським сільським клубом та Тетяні Круковес.

Після урочистої частини святковий настрій підтримували виступи колективів і солістів районного Центру культури і дозвілля, працювали заклади торгівлі, бажаючих пригощали кашею чи шашликами, а малеча розважалася на атракціонах.

Надвечір всі бажаючі мали змогу стати учасниками конкурсно-розважальної програми, яку підготували Ігор і Оксана Кукси. Святкове дійство закінчилося далеко за північ.

  

  

Виконавчий апарат районної  ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація