Сумуємо з приводу передчасної смерті колеги-депутата АНАТОЛІЯ ФЕДОРОВИЧА ВОЛОШІНА

29.05.18

28 травня 2018 року на 54 році пішов із життя депутат Драбівської районної ради III, IV, V, VI, VII скликань, голова постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія» АНАТОЛІЙ ФЕДОРОВИЧ ВОЛОШІН.

Він був мудрим керівником, що поєднував у собі принциповість, людяність та відповідальність. До Анатолія Федоровича зверталися як за професійною порадою, так і з будь-яких життєвих питань. Чуйний, уважний, щирий і позитивний - він випромінював життєдайну енергію, світло, прагнув передати цінний досвід, уміння молодим колегам та охоче навчався новому і прогресивному. За роки роботи його не раз відзначали за сумлінну працю і високий професіоналізм державні органи влади різних рівнів.

У нашій пам’яті Анатолій Федорович назавжди залишиться добрим другом, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Голова Драбівської районної ради Володимир Дзега, заступник голови – Тетяна Богославець, депутатський корпус та виконавчий апарат райради глибоко сумують із приводу непоправної втрати - передчасної смерті Анатолія Федоровича ВОЛОШІНА та висловлюють щирі співчуття родині померлого.

Вічна світла пам’ять нашому колезі і другу.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація