Стан розвитку суспільства визначається ставленням до літніх людей

13.01.17

Для нашого суспільства особи похилого віку, ветерани – це люди, які з власного досвіду знають, що таке голод, війна, як важко відбудовувати рідну країну після розрухи. Саме вони своєю працею дбали про добробут держави, виховували молодше покоління на принципах добра і співчуття.

Віддаючи шану старшому поколінню, сьогодні голова районної ради Володимир Дзега та його заступник – Тетяна Богославець, разом із Великохутірським сільським головою Ніною Шинкаренко та головою районного Товариства Червоного Хреста Оленою Хільченко побували у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Драбівського району у Великому Хуторі та поспілкувалися із ветеранами.

Гості привітали їх із новорічно-різдвяними святами, побажали здоров’я і довголіття та вручили подарунки: ковдри, рушники, комплекти постільної білизни.

«Стан розвитку суспільства визначається тим, як ми ставимося до літніх людей, - сказав Володимир Дмитрович. - Зараз, на схилі літ, старенькі потребують нашої уваги і опіки, а надто ті, хто через різні життєві обставини залишився самотнім. І хай як би добре про них дбали у відділенні, часто стареньким просто треба звичайне душевне тепло та щирі слова».

Виконавчий апарат районної ради

  

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація