Стан підготовки та проведення жнив у сільськогосподарських підприємствах району

07.07.14

07 липня  2014 року голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови районної ради Тетяна Богославець  взяли участь у щотижневій координаційній нараді, яку  провів голова райдержадміністрації Сергій Поволоцький за участю керівників підприємств, організацій, установ району та  структурних підрозділів райдержадміністрації.

Одним із основних питань, що розглядались під час наради, було проведення жнивної кампанії. Зокрема, голова районної ради Володимир Дмитрович Дзега наголосив, що успішне проведення жнивної компанії – сьогодні питання номер один. Від злагодженості дій, професійного підходу та відповідального ставлення кожного залежить якість і кількість цьогорічного врожаю».

Зазначимо, що станом на 4 липня 2014 року посіви ранніх зернових скошено та обмолочено на 130 гектарах. На токи сіль господарських  виробників усіх  форм власності надійшло 400 тонн зерна, з кожного гектара намолочують у середньому по 32,5 центнера. Найактивніше розпочали жнива ТОВ АПК Степ і ТОВ Агропром, які  мають і найвищу врожайність – 50 ц/га.

З поміж інших важливих питань, що розглядалися під час  наради стали такі: підсумки  розвитку галузі тваринництва у І півріччі 2014 року, проведення заходів щодо легалізації ринку праці та зростання середньої заробітної плати в районі,  моніторинг цін на основні продукти харчування  у населених пунктах району.   

Підводячи підсумки наради голова районної ради та голова райдержадміністрації акцентували увагу усіх присутніх на нараді керівників району  на забезпеченні виконання планових завдань щодо  соціально-економічного розвитку району.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація