Спортивні досягнення “Слов`ян”

04.03.19

В четвер, 28 лютого 2019 року, в столичному Палаці спорту відбулися неординарні всеукраїнські спортивні змагання серед школярів «Combat games». Змагання організовано Міністерством освіти і науки України, Комітетом з фізичної підготовки та спорту МОН України, Українською федерацією учнівського спорту.

Протягом дня за головні нагороди боролися юні бійці вільного та класичного стилів, дзюдоїсти, каратисти та тхеквондисти.

До головного фіналу увірвалися лише найкращі, найсильніші та найвитриваліші бійці – школярі-спортсмени.

За чемпіонський титул в кожній ваговій категорії змагалися по чотири переможця півфіналів попередніх стартів, серед яких вихованці Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни» Інна Шинкаренко (с. Великий Хутір) та Васільєв Віктор (смт Драбів).

За результатами змагань юна дзюдоїстка Інна Шинкаренко посіла третю сходинку п’єдесталу переможців у ваговій категорії до 52 кг, а Віктор Васільєв здобув золоту нагороду у ваговій категорії до 55 кг та був відібраний до збірної команди України серед учнів для участі у відповідних змаганнях на теренах Європи.

Щиро вітаємо переможців з їх здобутками та бажаємо віри в себе, міцної сили духу, нових звершень та спортивних досягнень.