Співпраця з Великохутірською сільською радою

21.02.19

Після утворення Великохутірської об’єднаної територіальної громади до, якої ввійшли села Великий Хутір, Ашанівка, Рецюківщина, Рождественське Драбівського району,  важливим напрямком роботи Драбівської районної філії Черкаського ОЦЗ стало налагодження тісної співпраці. Під час робочої  зустрічі  обговорювались шляхи подолання безробіття на селі, питання розвитку малого підприємництва у сільській місцевості, розмірковували про способи сприяння легалізації зайнятості.

Провідний фахівець з питань зайнятості сектору взаємодії з роботодавцями Школа Сергій Сергійович презентував послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям та населенню, розповів про нові підходи в обслуговуванні клієнтів, нові форми роботи (відеорезюме, скайп-співбесіди, презентації тощо). Особливу увагу акцентував на тому, що в умовах дефіциту підходящих вакансій та гострої конкуренції на ринку праці одним із дієвих напрямів активної політики зайнятості населення, особливо селян, є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. Завдяки цьому можна запобігти наслідкам безробіття, залучити громадян, які втратили роботу, до активного життя та отримання додаткового заробітку під час перебування на обліку в службі зайнятості.

У ході конструктивного діалогу обумовлено шляхи співпраці Драбівської районної філії та Великохутірської ОТГ у  напрямку реалізації програми зайнятості населення та укладено угоду про співпрацю щодо спільних дій у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація