Співпраця з центром пробації

10.12.18

Служба зайнятості з самого моменту створення  була і залишається соціальною, тобто спрямована на всі верстви населення нашого суспільства  і мета якої - реалізація державної політики щодо регулювання ринку праці, сприяння зайнятості  та забезпечення соціального захисту громадян від безробіття.

Одним з напрямків діяльності служби зайнятості є проведення  інформаційної роботи з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням  волі, та залучення їх до зайнятості .

Так, 7 грудня  цього року в рамках укладеної угоди - Меморандуму про співпрацю між Драбівською районною філією Черкаського ОЦЗ та Драбівським районним сектором пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації - був проведений інформаційний семінар для даної категорії з метою сприяння реалізації такими особами прав і свобод, передбачених Конституцією України, у т.ч. права на працю, в якому взяли участь 12 умовно засуджених осіб.

Провідний фахівець з профорієнтації Педаш В.С. надав присутнім інформацію про соціальні послуги, які надає державна служба зайнятості клієнтам, зокрема можливість, за її сприяння, підвищити конкурентоспроможність громадян зазначеної категорії на ринку праці шляхом організації професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації  за  робітничими  професіями, взяти  участь у громадських та інших  роботах  тимчасового  характеру тощо. Засудженим наголошувалось на важливості легального працевлаштування, адже використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, що суттєво впливають на майбутнє будь-якого працівника. Насамперед, такий вид працевлаштування позбавляє гарантованого права людини на соціальне, пенсійне, медичне забезпечення та інші соціальні гарантії. 

«Спектр послуг служби зайнятості, - зазначив фахівець,- дуже широкий та направлений на кінцеву адресну мету – працевлаштування кожної особи, яка хоче працювати, і активність самої особи – головне у процесі працевлаштування».

Володимир Педаш - провідний фахівець з профорієнтації Драбівської районної філії Черкаського ОЦЗ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація