Спільними зусиллями створили новорічну казку для особливих дітей

10.01.17

Цими святковими днями відбулося районне новорічно-різдвяне свято для дітей з особливими потребами «Зимова казка», організоване працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та педагогами і вихованцями Будинку дитячої творчості.

До уваги запрошених було представлено цікаві святкові концертні номери, конкурсно-розважальна програма.

Привітати дітей із зимовими святами завітав депутат обласної ради від «ВО«Батьківщина» - Роман Буданцев. Роман Петрович вручив їм солодкі подарунки та сказав: «Бажаю всім міцного здоров’я, щирих думок та помислів, оптимізму. Нехай поруч завжди будуть вірні друзі, а в домівках панують мир, взаєморозуміння та любов. Нехай святкова новорічна зірка осяє кожну вашу оселю світлом добра та надії».

Депутат районної ради від «Аграрної партії України» Валерій Перепелиця також долучився до організації свята: придбав для дітей з особливими потребами новорічні сувеніри.

Звичайно ж, не залишився осторонь цього дійства протоієрей Дмитро Івануса, який побажав дітям добра, Божого благословення і здоров’я та подарував солодощі.

Також всім присутнім на святі дітям від районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було вручено цінні подарунки і цукерки.

    Виконавчий апарат районної ради

  

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація