Сьогодні Володимир Дзега взяв участь у роботі колегії райдержадміністрації

04.03.19

Сьогодні, 4 березня 2019 року, голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації.

У ході роботи колегія заслухала звіт начальника відділу містобудування, архітектури економічного розвитку та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Дмитра Широкого про підсумки економічного, соціального і культурного розвитку району за 2018 рік.

Про стан виплати в районі пенсій, виконання планових завдань з власних надходжень до бюджету Пенсійного фонду України та заходи щодо погашення заборгованості з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування проінформувала начальник Драбівського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаської області Олена Черниш.

Шрамківський сільський голова Анатолій Куля доповів про роботу виконавчого комітету Шрамківської сільської ради щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Також два питання розглянули протокольно: про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, рішень обласної та районної державних адміністрацій органами виконавчої влади та місцевого самоврядування у 2018 році та про роботу з персоналом в апараті, структурних підрозділах районної державної адміністрації та дотримання законодавства про державну службу.

З усіх опрацьоаних питань прийнято рішення та дано відповідні доручення.

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація