Сьогодні відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

18.09.20
У зв'язку зі зростанням кількості випадків захворюваності на коронавірусну хворобу СОVID-19 серед жителів району сьогодні відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова райдержадміністрації Віктор Хрущ, - про це повідомляє офіційний сайт райдержадміністрації.
 
У роботі комісії взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, селищний голова Василь Хмара, начальник відділу освіти, керівники медичних установ, відділення поліції, Драбівського лабораторного відділення Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр» та районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.
 
 
Учасники наради заслухали інформацію Драбівського лабораторного відділення Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр» щодо ситуації із захворюваністю на коронавірусну хворобу СОVID-19 в районі та звіт Драбівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області щодо забезпечення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів в установах, організаціях, закладах торгівлі та побутового обслуговування району.
 
Також розглянули питання дотримання протиепідемічних заходів в закладах освіти, зокрема, виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 №50.  
 
Станом на 18 вересня 2020 року в районі на обліку перебуває 21 особа з лабораторно підтвердженим діагнозом СОVID-19:
- смт Драбів – 11 осіб,
- с. Перервинці – 2 особи,
- у селах: Шрамківка, Демки, Білоусівка, Степанівка, Драбове-Барятинське, Митлашівка, Великий Хутір, Павлівщина – по 1 особі.
 
В результаті прийнято рішення про посилення контролю за виконанням протиепідемічних заходів, спрямованих на недопущення поширення коронавірусної інфекції, попередження та виявлення порушень санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постановами Головного державного санітарного лікаря України, іншими актами законодавства.
Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація