Сьогодні комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла низку життєвоважливих рішень

17.03.20

Сьогодні, 17 березня 2020 року, за участю голови районної ради Володимира Дзеги під керівництвом голови райдержадмінстрації Віктора Хруща відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, на якому розглянуто питання запровадження додаткових заходів щодо запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19 у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України   від 11.03.2020   № 211 «Про запобігання поширенню на території України  коронавірусу COVID-19» зі змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215.

Відповідно до прийнятого рішення в районі запроваджуються наступні заходи:

Заборонено:

1) відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 року;

2) з 00 год. 01 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

3) з 00 год. 01 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних закладів, інших закладів розважальної діяльності, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами звязку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

4) з 12 год. 00 хв. 19 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 року - регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському сполученні (крім перевезення легковими автомобілями).

2. Органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям рекомендовано забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через Інтернет”.

Окрім цього члени комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністраціїознайомилмся з Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)", зокрема: в частині відповідальності за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими змінами до законодавства, в тому числі Податкового кодексу, Законів України "Про публічні закупівлі", "Про відпустки", Кодексу законів про працю України, Закону України"Про запобігання корупції" тощо.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація