Сьогодні комісія визначила лауреатів районної краєзнавчої премії імені І.Городинця

22.08.17

22 серпня 2017 року відбулося засідання конкурсної комісії з вручення премії ім. І.Городинця, яке провів голова конкурсної комісії - голова районної ради Володимир Дзега.

Дана премія заснована в 2016 році рішенням районної ради «Про заснування щорічної районної краєзнавчої премії імені Івана Городинця» задля всебічного сприяння та підтримки розвитку краєзнавства як важливого засобу громадянсько-патріотичного виховання, стимулювання професійних і непрофесійних дослідників історії Драбівщини до активної діяльності у галузі краєзнавства, вшанування пам’яті вчителя-краєзнавця Івана Городинця, популяризації його імені, творчості.

На цьогорічний конкурс представлено роботи двох авторів: книга Василя Судді «Моє село – краплиночка на карті» в номінації «Наукові краєзнавчі дослідження з історії та етнографії краю» та документальні фільми Валентини Ступаченко «Між творчістю і життям» (за новелою Михайла Коцюбинського «Intermezzo»), «На перетині доріг» і «Особистості» (із циклу «Тарас Шевченко і Мойсівка») в номінації «Популяризація історико-культурної спадщини Драбівщини».

Комісія розглянула подані матеріали та визначила переможців конкурсу. Лауреатами районної краєзнавчої премії імені Івана Городинця стали вчитель Погребської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Василь Суддя та вчитель української мови і літератури Драбівського НВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія» Валентина Ступаченко.

Вручення районної премії імені Івана Городинця традиційно відбудеться на його малій батьківщині – у селі Безпальче 5 вересня 2017 року.

Виконавчий апарат районної  ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація