Сьогодні голова районної ради взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації

03.06.19

Сьогодні, 3 червня 2019 року, голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації.

Розпочалася робота із розгляду питання про хід проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку, про що проінформували Юлія Криворот - завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та Валентина Шевчук - начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Про стан роботи щодо соціально-правового захисту дітей та попередження протиправних явищ у дитячому середовищі в районі розповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Леся Гайдай.

Потім начальник відділу містобудування, архітектури, економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Дмитро Широкий доповів про стан утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в районі, організацію проведення ремонтних робіт. Участь у обговоренні взяв т.в.о. начальника філії «Драбівський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор» Олександр Ніконов.

Питання про роботу виконавчого комітету Перервинцівської сільської ради щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади члени колегії розглянули протокольно.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація