Сьогодні День пам`яті захисників

29.08.19

29 серпня Україна відзначає День пам’яті захисників. Цю пам’ятну дату своїм указом встановив президент Володимир Зеленський, про що він повідомив під час урочистостей 24 серпня.

Сьогодні вшановуємо захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вшановуємо пам’ять загиблих учасників АТО.

Саме 29 серпня 2014 року під Іловайськом (Донецька обл.) Збройні Сили України, інші військові формування та правоохоронні органи, добровольчі формування, які брали участь в АТО на Донбасі, зазнали найбільших втрат у боях з російськими окупантами, що підступно вдерлися на територію нашої країни. Українська армія тоді втратила 220 військових.

У ці дні, п’ять років тому, під Іловайськом на Донеччині тривало жорстоке протистояння: українські вояки потрапили в оточення, були тривалі перемови про організований відступ, і під час виходу так званим «зеленим коридором» були цинічно розстріляні з артилерії. Ми з сумом і скорботою згадуємо про ті події. Вкотре висловлюємо співчуття рідним загиблих Героїв в Іловайському котлі! Ми не забули про їх подвиг! Світла та вічна пам’ять Героям!

З нагоди сумної річниці голова районної ради Володимир Дзега спільно з представниками органів місцевого самоврядування с. Демки відвідав матір загиблого учасника бойових дій на сході України Сергія Жука, вручив їй матеріальну допомогу та разом поклали квіти на могилу захисника.

Драбівщина пам’ятає своїх героїв:

Жук Сергій Йосипович (село Демки) загинув 14 червня 2018 року в місті Авдіївка Донецької області внаслідок вибухової травми, дії інших вибухів та осколків. 

Шамчук Володимир Анатолійович (селище Драбове-Барятинське) загинув 28 березня 2018 року в селі Луганське Мар’їнського району Донецької області в бою з російськими диверсантами.

Шевченко Василь Віталійович (село Білоусівка) загинув 25 квітня 2017 року в селі Піски Ясиноватського району Донецької області внаслідок осколкового поранення несумісного з життям.

Федоренко Михайло Володимирович (село Бирлівка) загинув 18 травня 2015 року  в місті Красноармійськ Донецької області​.

Потапенко Олександр Олександрович (смт Драбів) помер 1 грудня 2014 року від бойових ран під час лікування у Львівському військовому шпиталі.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація