Сільські та селищні голови обговорили актуальні питання роботи ОМС

18.08.17

17 серпня 2017 року за ініціативою голови районної ради Володимира Дзеги на базі Бойківщинської, Мехедівської, Богданівської, Білоусівської та Драбове-Барятинської сільських рад відбувся виїзний семінар для керівників територіальних громад на тему: «Актуальні питання реалізації повноважень органів місцевого самоврядування».

 

Виїзний семінар для  сільських, селищних голів району проводиться вже в черговий раз, і його учасники впевнено зазначають, що даний вид роботи є надзвичайно необхідним, адже відбувається практичний обмін досвідом, що є складовою успіху підвищення ефективності організаційного забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування.

 

Першою приймала колег очільник Бойківщинської громади Людмила Герольд,  яка розповіла присутнім про роботу органу місцевого самоврядування, фельдшерсько-акушерського пункту, дошкільного навчального закладу «Оленка», сільської бібліотеки та загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, оглянули оновлену котельню навчального закладу.

 

  

  

 

У Мехедівці колег зустрів сільський голова Микола Гриценко, ознайомив із роботою органу місцевого самоврядування щодо впорядкування об’єктів та забезпечення належного функціонування закладів соціальної сфери. Присутні мали змогу побувати у лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, дошкільному навчальному закладі «Малятко», відвідати місцеві церкви - діючу католицьку і православну, яка на даний час відновлюється після пожежі, та ознайомитися із оновленими інформаційними стендами, розміщеними на автобусній зупинці.

 

  

  

 

Потім учасників семінару гостинно зустріли Богданівка і Квітневе. Очільники територіальних громад зустрілися із депутатом районної ради Альбіною Дюжаковою, а Богданівський сільський голова Іван Коркішко провів невелику екскурсію закладами соціальної сфери: відвідали сільську раду, фельдшерсько-акушерський пункт, дошкільний навчальний заклад «Казка», сільський Будинок культури, дитячий ігровий комплекс та відремонтований пам’ятний знак.

 

  

  

 

Важливе місце у повсякденній роботі Білоусівської сільської ради  приділяється питанням роботи закладів освіти, медицини та культури. В цьому учасники семінару змогли переконатися, побувавши в сільському Будинку культури №2, загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів, лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини. До речі, Білоусівка здобула звання «Краща сільська рада району» за результатами роботи у 2016 році.

 

Тому не випадково, що саме в Білоусівському Будинку культури №2 відбулася пленарна частина семінару. Сільський голова Сергій Левченко поінформував колег про діяльність органу місцевого самоврядування та виконавчого комітету, співпрацю між сільською радою, громадськими організаціями та сільськогосподарськими підприємствами у вирішенні важливих питань життя територіальної громади, наголосивши, що така співпраця є запорукою успішного вирішення проблемних питань жителів села.

 

  

 

  

 

Участь у семінарі взяв головний лікар КЗ «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Балагурчик, який розповів про хід підготовки закладів охорони здоров’я до осінньо-зимового періоду 2017-2017 років, відповів на питання, що турбують очільників територіальних громад, спільно визначили шляхи подальшої спіпраці.

 

Голова районної ради підвів підсумки проведення змагань «Найспортивніше село Драбівщини» у 2017 році та проінформував про збір продуктів для учасників АТО.

 

Після завершення пленарної частини семінару, його учасники відвідали Драбове-Барятинську громаду, де сільський голова Віра Жадан ознайомила з інфраструктурою населеного пункту, роботою сільської ради та закладів соціальної сфери, побували на відрізку дороги, де проводяться ремонтні роботи, та поспілкувалися із керівником філії "Драбівський райавтодор" ДП "Черкаський облавтодор" Олександром Тесленком.

 

  

 

На завершення Володимир Дзега подякував головам сіл, задіяним у підготовці та проведенні виїзного семінару, за гостинність, а головне за той безцінний досвід, який, безперечно, отримали всі присутні, висловив сподівання на подальшу співпрацю та дружні стосунки.

 Виконавчий апарат районної  ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація