Сільські та селищні голови району обговорили проблеми децентралізації та сільської політики

08.11.17

Сьогодні, 8 листопада 2017 року, голова районної ради Володимир Дзега провів робочу нараду із сільськими і селищними головами.

У роботі зібрання взяли участь шановані гості: народний депутат Верховної ради України Аркадій Корнацький і депутат обласної ради Микола Булатецький.

  

На нараді розглянули низку актуальних питань. Зокрема, про основні заходи щодо підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості відповідно до вимог медичної реформи розповів головний лікар комунального закладу «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Балагурчик.

Директор організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» Михайло Кубрушко підвів підсумки фізкультурно-спортивних заходів у 2017 році, зазначивши, що поруч із вже традиційними районними змаганнями цьогоріч започатковано нові, а саме: турнір із міні-футболу «Суперкубок миру – 2017», турніри з великого тенісу, волейболу; відновлено проведення легкоатлетичного кросу. Доповідач також відзначив сільських голів, які активно підтримують розвиток фізкультури і спорту, та за продуктивну співпрацю вручив Грамоти Золотоношківському сільському голові Олександру Харченку і Бойківщинському сільському голові Людмилі Герольд. На завершення Михайло Миколайович висловив сподівання на те, що в наступному році до вже сформованих сільських спортивних команд долучаться і нові не менш перспективні.

  

Потім про проведені роботи філією «Драбівський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор» та про плани ремонту доріг місцевого та обласного значення у 2017 році доповів керівник вказаної організації – Олександр Тесленко, який зазначив, що у поточному році на ремонт доріг, що знаходяться на території району, виділено кошти із місцевих і районного бюджету близько 3 млн. 400 тис. грн. В міру надходження даних коштів із ДП «Черкаський облавтодор» дорожня служба проводить ремонти шляхів. На даний час завершуються роботи у Нехайках і Яворівці, на що було виділено кошти відповідно 400 тис. грн. і 200 тис. грн.

Звертаючись до очільників територіальних громад, Олександр Вікторович наголосив на тому, що з нового календарного року дороги місцевого значення передаються на утримання місцевим бюджетам, але в зимовий період філіія «Драбівський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор» продовжить їх обслуговування.

На завершення проведено дискусійну панель щодо проблем децентралізації та сільської політики, під час якої народний депутат Верховної Ради України Аркадій Корнацький дав відповіді на питання учасників наради та поділився власними баченнями щодо проведення реформи в органах місцевого самоврядування.

До речі, Аркадій Олексійович є одним із народних обранців, який виступає за збереження села і вважає одним із основних напрямів державної політики – сільську політику: «Проблеми села – це не тільки проблеми селян, це проблеми всієї України. Адже село, сільські громади з їхніми устоями завжди були і є джерелом і носієм українства, соборності держави. Україні уже давно потрібен окремий вид внутрішньої політики, така як сільська. І її детально розписана концепція у мене є».

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація