Шлюб за добу в Черкасах

20.04.17

У Черкасах Міністерством юстиції України запроваджено пілотний прект «Шлюб за добу».

Бажаєте зареєструвати свій шлюб не чекаючи місячного терміну, обрати місце та визначити дату проведення, звертайтеся (незалежно від місця проживання) до організатора державної реєстрації шлюбу.

В місті Черкасах проведення шлюбу «за добу» пропонує комунальне підприємство «Центральний стадіон» Черкаської міської ради»

Місце знаходження організатора державної реєстрації шлюбу: м. Черкаси, вул. Смілянська, 78; контактні телефони: (0472) 37-14-68, 45-21-93.

Документи, необхідні для державної реєстрації шлюбу:

- паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо заявником є іноземець, особа без громадянства додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України;

- у разі якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо).

Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.

Драбівський районний відділ державної реєстрації

актів цивільного стану Головного територіального

управління юстиції управління у Черкаській області

Нагадаємо: Сьогодні у Черкасах вперше зареєструють шлюб за добу

                     Перший "шлюб за добу" зареєстрували у Черкасах

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація