Сервіс електронних послуг служби зайнятості

26.10.18

Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує нові електронні сервіси із надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій. Доступність до ресурсів не лише з комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також із мобільного телефону .

З 2018 року Державна служба зайнятості ввела у експлуатацію новий веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості», скористатись сервісами нового сайту можливо за посиланням https://www.dcz.gov.ua

На цей час сайт  відтепер має більш зручний інтерфейс, що надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні, подання роботодавцями звітності в режимі онлайн.

У залежності від потреб клієнта, доступні такі корисні дистанційні онлайн-сервіси як «Електронний кабінет роботодавця» і «Електронний кабінет шукача роботи».

«Електронний кабінет роботодавця» - інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу роботодавця для відвідування центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості.

Такий кабінет є, по суті, персональним автоматизованим робочим місцем, що надає можливість роботодавцям подати звітність до центру зайнятості чи філії ОЦЗ в режимі онлайн, переглянути стан укомплектування заявлених вакансій та кількість направлень претендентів на роботу, а також перевірити актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості.  Також  «Електронний кабінет» допомагає роботодавцю здійснити моніторинг договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру та працевлаштування після професійного навчання, переглянути актуальні резюме шукачів роботи та виконати безліч інших функцій.

За потреби, для швидшого укомплектування наявних актуальних вакансій, служба зайнятості має можливість допомогти в створенні  та розміщенні на офіційних інтернет-ресурсах  відеовакансій.  Відеовакансія надає можливість відобразити актуальну вакансію в реальному часі, з демонстрацією робочого місця, з наданням роз’яснень щодо завдань та обов’язків про виконання певного виду робіт.  Дана послуга   дає можливість безробітному  та шукачу роботи в короткий термін та з більшою можливістю ознайомитись з майбутнім робочим місцем завданнями та обов’язками, зменшити час укомплектування вакансії.

«Електронний кабінет шукача роботи» - значно розширює можливості самообслуговування. За допомогою цього сервісу зареєстрований безробітний має можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливості професійного навчання. Окрім зазначених послуг, власник кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості чи філії ОЦЗ, дізнатися про заходи  та записатися на ті з них, що зацікавили, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

Для отримання доступу до сервісів необхідно зареєструватись на web - сайті служби зайнятості, звернутись до центру зайнятості або філії ОЦЗ, надати адресу електронної пошти та логін і пароль, за допомогою яких у подальшому авторизуватися .

З січня 2017 року Державна служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця служби зайнятості України.

Завдяки сервісу можна не виходячи із дому записатись на первинний прийом до центру зайнятості  чи філії або отримати консультації. У разі, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця служби зайнятості.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».

Останнім часом вимоги ринку праці дуже змінились. Раніше було достатньо текстового варіанту резюме, а зараз все більшою популярністю користується так зване відеорезюме.

Відеорезюме – це відзнятий матеріал, у якому викладена коротко навчальна або трудова біографія кандидата, його професійні досягнення, навички, особистісні якості та захоплення.

Переваги відеорезюме:

- невелика кількість аналогічних резюме . На відміну від стандартного, резюме у форматі «відео» виділить претендента у натовпі інших шукачів. Не можна сказати, що звичний формат резюме став менш ефективним, швидше відеозвернення виглядають більш вражаючими і незвичайними, тому аналізуються та оцінюються в першу чергу.

-відеорезюме розкриває особистісні якості людини. Головний недолік звичайних резюме в тому, що роботодавці не бачать за ними реальних людей. Є тільки список навичок, умінь, перерахування минулих місць роботи та навчання і статична фотографія. Резюме ж у форматі «відео» динамічне, тому запам’ятовується набагато краще.

Сподіваємося, що послуги та нововведення служби зайнятості стануть у нагоді всім клієнтам центрів зайнятості та філій.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Драбівської  районної філії  Черкаського ОЦЗ або за телефоном 30275.

Л. Перепелиця - заступник начальника відділу надання соціальних послуг Драбівської РФЧОЦЗ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація