Секретарі сільських і селищних рад Драбівського району вивчали актуальні питання діяльності ОМС

19.09.17

Сьогодні, 19 вересня, за ініціативою Драбівської районної ради на базі Михайлівської сільської ради відбувся виїзний короткостроковий тематичний семінар для секретарів сільських і селищних рад району на тему: «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування».

Учасників семінару хлібом-сіллю гостинно зустріли сільський голова Андрій Донець і керівник місцевого господарства – депутат районної ради Анатолій Волошін, а фольклорний ансамбль «Павліщаночка» заспівав гостям пісню про рідне село.

  

Пленарне засідання семінару відбулося в сільському Будинку культури. Андрій Григорович коротко розповів про громаду, роботу сільської ради та проблеми, які вдалося вирішити спільними зусиллями. Його розповідь продовжив Анатолій Федорович, відзначивши вагомий вклад очолюваного ним господарства - СТОВ «Баришівська зернова компанія» - в соціально-економічний розвиток Михайлівки і Павлівщини.

  

Розпочала роботу семінару начальник навчально-методичного відділу Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Світлана Серватинська, яка представила слухачам модераторів та ознайомила із планом роботи.

Перше питання семінару, використовуючи слайди, доступно розкрила Олена Шухтіна - завідувач секторуДержавної регуляторної служби України в Черкаській області. Доповідач розказала про практику прийняття регуляторних актів органами місцевого самоврядування. Зокрема, Олена Юріївна ознайомила з орієнтовним переліком регуляторних актів для сільських, селищних рад, розповіла про основні етапи регуляторної діяльності.

  

Далі роботу семінару продовжила завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиціїв Черкаській області Світлана Шуляк-Гончаренко, яка розкрила основні аспекти державної реєстрації прав на нерухоме майно. Серед іншого вона розповіла про спрощену систему реєстрації права власності територіальних громад на комунальне чи державне майно, про деякі аспекти підписання договорів на оренду земель, про роботу мобільної групи щодо попередження рейдерських захоплень, ознайомила з переліком документів для подання на реєстрацію права власності та роздала інформаційні брошури.

Опісля заступник начальника загального відділу виконавчого апарату обласної ради Тетяна Синільник провела практичне зайняття щодо основних вимог до ведення службової документації та організації контролю в сільських, селищних радах: учасники семінару виконували тестові завдання, виявляли помилки, допущені у діловодстві, на практиці розглянули правильність оформлення листа, розпорядження та інших службових документів. Тетяна Іванівна особливу увагу звернула на терміни розгляду звернень і запитів та ведення документації, що підлягає контролю.

  

Заступник голови районної ради Тетяна Богославець подякувала керівникам Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та учасникам семінару за якісну і змістовну роботу та висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація