Сад пам'яті "Небесної сотні"

15.04.14

      14 квітня в селі Степанівка  біля Храму Святого Сергія Радонежського відбувся мітинг-реквієм, під час якого громада села вшанувала пам'ять героїв Небесної Сотні.

       До степанівців на захід прибули голова районної ради Володимир Дзега та голова районної організації ветеранів Валентина Крокосенко.

         Звертаючись до присутніх керівник районної ради зазначив: «Важкі часи і випробування доводиться переживати нам і нашим дітям сьогодні, витримуючи шалені натиски агресії, несправедливих утисків, розбрату і зрад, сепаратиських посягань і знущань над конституційним правом на волю кожного громадянина України, кожного з нас. Та ми пишаємося нашими героями, які мужньо вистоюють на найтяжчих позиціях рубежів України сьогодні і низько схиляємо свої голови перед негаснучим подвигом героїв Майдану, нашої славетної Небесної сотні. Вони дивляться на нас сьогодні голубими очима небес, і ми не маємо ніякого морального права нині зганьбитися перед ними, перед їхньою мрією бачити рідну землю вільною і квітучою».

          Про нещодавні трагічні події в Києві та загиблих героїв у своїх виступах згадали голова районної організації ветеранів Валентина Крокосенко, Степанівський сільський голова Василь Деркач і директор місцевої школи Людмила Дзега. Присутні вшанували світлу пам’ять тих, хто загинув хвилиною мовчання та молебнем, який провів Отець Георгій.

        Завершилося вшанування героїв Небесної Сотні висаджуванням фруктових дерев - яблунь та груш. Їх садили всі присутні, навіть цілими родинами. Мине кілька літ і дерева розквітнуть, заплодоносять, як символ квітучої та багатої України. Сад завжди нагадуватиме про тих бійців Небесної Сотні, які душу й тіло положили за нашу свободу.  Але герої не вмирають! В пам`яті степанівців, як і всієї України, вони залишаться навіки.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
 

   

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація