Рятувальник - професія важлива завжди

07.06.18

З настанням літніх канікул, коли весела дітвора вирваласяна  волю зі звичних шкільних  буднів, стає актуальним питання безпеки життєдіяльності дітей. Тема настільки важлива, що було вирішено в пришкільних таборах  провести  спеціальне навчання з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на водних об’єктах. До даного заходу, який відбувся 5 червня 2018 року  в селищі Шрамківка, долучилася Драбівська  районна філія  Черкаського ОЦЗ, зокрема провідний фахівець із профорієнтації Володимир Педаш   розповів про важливість професії «рятувальник», яка  безпосередньо демонструвалася   під час данного  навчання. А саме:щодо безпечного поводження біля і на воді, відпрацювання практичних навичок рятування людей на водоймищах, надання першої долікарської допомоги потерпілому в таких випадках.

У навчаннях взяли участь вихованці, вихователі, вожаті пришкільних оздоровчих таборів «Торнадо» Ковалівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (15 осіб), «Євродіти» Яворівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» (15 осіб), «Бирлівчани» (25 осіб) Бирлівської, «Веселка» (25 осіб) Кононівської, «Рятівник» (75 осіб) Шрамківської і «Вогнеборці»  (20 осіб) Погребської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, директори ЗНЗ, черговий караул ДПРЧ №5, бригада швидкої невідкладної допомоги, працівники поліції .

Під час навчань рятувальники чергового караулу ДПРЧ №5 разом із дітьми в ігровій формі повторили і закріпили правила безпечного поводження біля води, а також їх дії, якщо вони стали свідками  нещасного  випадку на воді.

  

З великим захопленням  всі учасники  заходу спостерігали за професійними діями рятівників, медпрацівників бригади швидкої допомоги, які  надавали невідкладну долікарську допомогу умовному потерпілому. Злагоджені дії і вміння рятівників та медиків були оцінені схвальними оплесками присутніх.

А далі дітлахи мандрували за маршрутними листами по станціях КВЕСТУ і змагалися у знаннях правил безпечної поведінки  біля водних об’єктів і на воді,силі, спритності і точності по киданню рятувального круга та зв’язуванні рятувальної мотузки з підручних матеріалів, одяганні захисного одягу рятувальника, влучному збиванні м’яча струменем води з пожежного рукава і перетягуванні канату.

Поки суддійська колегія займалася підведенням підсумків змагань, всім присутнім було запропоновано змістовний і повчальний виступ дружини юних пожежників «Це не жарти» Бирлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

  

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація