Рятівник - справжній герой сьогодення

23.05.19

З метою популяризації важливої професії «Рятувальник» та попередження виникнення небезпечних ситуацій у побуті в період літніх канікул 22 травня Драбівською районною філією було влаштовано професіографічну екскурсію для учнів 10 класу Драбівського НВК - школи ім. С.Васильченка до пожежної частини №5. 

Про професію «рятівник» і про героїзм та мужність працівників служби НС  знають всі, але побачити зблизька техніку та оснащення  сучасної пожежної машини, одягнути спецодяг рятівника і посидіти за кермом пожежної машини - це небайдужі моменти для хлопчаків…

  

Діти із задоволенням слухали провідного інспектора Драбівського РС УДСНС України в Черкаській області Савченка Вадима Петровича, який розповів про будні рятівників, де постійно напрацьовується, удосконалюється і тримається під контролем фізична, психологічна підготовка бійців чергового караулу та оснащення техніки.

«Головне в роботі рятувальника,- каже Вадим Петрович, – не бути байдужим до людської  біди і бути готовим допомогти!»

Дійсно, мабуть, не існує більш небезпечної, відповідальної та важливішої професії, ніж професія рятувальника. Але часто причиною виникнення тієї біди стаємо ми – люди зі своєю неуважністю  щодо безпечного поводження з вогнем та іншими небезпечними речовинами. Тому  потрібно завжди бути обережним та відповідальним , щоб не спричинити небезпечну ситуацію.

Фахівець з профорієнтації  Драбівської районної філії  Черкаського ОЦЗ  Володимир Педаш подякував  працівникам пожежної частини за цікаву і змістовну екскурсію, зазначивши, що  «рятувальник» – справжній герой сьогодення, який користується глибокою довірою народу нашої країни, адже саме ця професія вважається однією з найнебезпечніших та відповідальних у всьому світі. Ризикуючи  власним життям, кожного дня, представники цієї мужньої професії заступають на бойове чергування та відтворюють в реальності ключові слова гасла рятувальників «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». Трапляються й випадки, коли ціною власного життя рятувальник рятує життя людини, яка опинилася в небезпеці. І це є беззаперечним доказом того, що професія «рятувальник» - це, в першу чергу, покликання.

  

Володимир Педаш - провідний фахівець з профорієнтації Драбівської районної філії Черкаського ОЦЗ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація