Розпочато виборчий процес позачергових виборів Свічківського сільського голови

29.10.13

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 06.09.2013 №512-VII на 15 грудня 2013 року призначено позачергові вибори Свічківського сільського голови.

27 жовтня пройшло перше засідання сільської виборчої  комісії щодо організації проведення позачергових виборів, яке провела голова комісії  Валентина Кочума.

У роботі комісії взяла участь секретар Свічківської сільської ради Наталія Шевченко. Вона ознайомила присутніх з Постановою Верховної Ради України від 06.09 2013 №512-V-ІІ «Про призначення позачергових виборів Свічківського сільського голови», календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів сільського голови та листом Відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації від 23.10.2013 №55/09-52 «Про кількість виборців, дані яких внесені до Державного реєстру виборців по населених пунктах Свічківської сільської ради».

Комісія прийняла рішення «Про виконання повноважень членів територіальної виборчої комісії та допоміжних осіб з оплатою їх праці у виборчій комісії». Відповідно до рішення 3 особи, які є членами сільської виборчої комісії, будуть звільнені від виконання виробничих обов’язків на період виборчої кампанії та працюватимуть в комісії на постійній основі.

Подання документів для реєстрації кандидатів на посаду Свічківського сільського голови до сільської виборчої  комісії розпочинається з 13 листопада і продовжуватиметься до 20 листопада 2013 року.

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація