Розпочало роботу відділення невідкладної медичної допомоги Драбівської ЦРЛ

10.05.18

Сьогодні відбулася церемонія відкриття відділення невідкладної медичної допомоги Драбівської центральної районної лікарні. 

Перерізати стрічку та оглянути оновлене приміщення приїхали почесні гості: голова районної ради Володимир Дзега, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, заступник голови – Світлана Коршак.

Звертаючись до гостей, головний лікар ЦРЛ Світлана Бойко зауважила, що лікарня надає вторинну спеціалізовану медичну допомогу населенню району і для впровадження медичної реформи, яка покликана покращити якість та доступність медичної допомоги, сесією районної ради прийнято рішення від 16 лютого 2018 року№ 24-5/VII«Програма розвитку вторинної медичної допомоги в Драбівському районі на 2018-2022 роки».

«В рамках впровадження медичної реформи та виконання районної  Програми у Драбівській ЦРЛ створено відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги за зразком світових стандартів, яке відсьогодні розпочало роботу», - підсумувала Світлана Анатоліївна.

У новому відділенні сконцентровані усі наявні можливості для цілодобового надання невідкладної медичної допомоги тут є приймальне відділення з оглядовою кімнатою, малою операційною, гіпсовочною, маніпуляційною, рентген-кабінетом з цифровим рентген-апаратом, кабінет УЗД, ургентна лабораторія, можуть проводитися ендоскопічні, гінекологічні обстеження та маніпуляції для пацієнтів у невідкладному стані. Також у складі новоствореного відділення є палата інтенсивної  терапії, де лікуються пацієнти із життєзагрозливими станами.

  

Враховуючи вимоги Конвенції з прав засуджених, у відділенні створено сучасну палату для лікування засуджених та осіб, які утримуються під вартою, де передбачено умови для одночасного утримання засуджених осіб різної статі.

  

Кошти для капітального ремонту, придбання меблів та обладнання виділялися з районного бюджету  у 2017 – 2018 роках. Зокрема, у  минулому році 430,9 тис. грн. та 87,0 тис. грн. у 2018 році витрачено на ремонти приміщення; офісних меблів закуплено на суму 75,8 тис. грн. та медичних меблів - 17,6 тис. грн.; придбано кондиціонер – 6,2 тис. грн., 2 холодильники – 6,6 тис. грн., ЕКГ-апарат за 25,0 тис. грн.

Завдяки даним заходам покращилися умови для надання цілодобової невідкладної допомоги населенню Драбівського району.

  

«Нині ми збільшили фінансування медицини району порівняно з попередніми роками. Поступово змінюємо ситуацію і показуємо, якою медицина повинна бути. Адже після проведених робіт сюди тепер приємно зайти, приміщення світлі та затишні. І ми надалі проводитимемо цю роботу, наближаючи стан медичнихзакладів району до вимог сучасності», - сказав голова районної ради Володимир Дзега.

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація