Робота інституту кар`єрного радника

19.09.19

1 січня цього року розпочав свою роботу в Україні інститут кар’єрного радника. У Драбівській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості на цій посаді працює три особи.

Про місію кар’єрних радників, їхні функції , обов’язки та тонкощі роботи розповідає керівник філії Валерій Хабло:

- Ринок праці і взагалі зайнятість не стоять на місці. Все змінюється – нові виклики, необхідність нових підходів до реагування на ці виклики. Потрібно бути гнучким, змінюватися, шукати нові і сучасні форми роботи, які будуть задовольняти той виклик і потребу, яка на часі. Найбільш важливе із чим ми підійшли до 2019 року – це інститут кар’єрного радника.

Згодом розповів, що кар’єрні радники - це працівники служби зайнятості, які гарантують індивідуальний підхід до кожного клієнта. Також забезпечують кожному супровід під час підготовки до співбесіди з роботодавцем, підтримують під час проведення переговорів щодо умов працевлаштування.

У кар’єрних радників існують індивідуальні плани працевлаштування та послуг, які формуються у вигляді договору між ним та безробітною особою. Тут же прописують послідовність надання послуг. Основою цих планів є зайнятість клієнта і його вмотивованість до праці. Сюди включені такі послуги, як підбір роботи, участь у тренінгах, семінарах чи ярмарках вакансій, консультації, участь у громадських роботах та ін.

Кар’єрні радники також залучаються до навчань та регулярно вдосконалюють свої вміння.

Є вже і перші результати після впровадження посади кар’єрного радника. У порівнянні з минулим роком чисельність працевлаштованих осіб у Драбівській РФЧОЦЗ зросла на 2%.

У філії не збираються зупинятися на досягнутих результатах. Тут і надалі кар’єрні радники працюватимуть над підвищенням рівня працевлаштування безробітних драбів’ян, дбатимуть, аби безробітні мали більшу мотивацію до роботи та забезпечуватимуть якість індивідуальних планів працевлаштування та послуг завдяки індивідуальному підходу до кожного.

Л. Перепелиця - заступник начальника відділу надання соціальних послуг Драбівської РФЧОЦЗ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація