Робоча поїздка голови районної ради

26.10.17

Сьогодні, 26 жовтня, голова районної ради Володимир Дзега з робочою поїздкою відвідав Кононівку, Ковалівку та Яворівку.

Неодноразово велися розмови про контроль за освоєнням коштів, які виділяються для місцевих громад, проте одна справа прочитати про виконання робіт у сухих колонках звітів, а інша – побачити зроблене на власні очі. Саме тому Володимир Дмитрович, зустрічаючись із сільськими головами, предметно ознайомлювався із роботою соціальної сфери громад та інфраструктурою сіл, спілкувався із керівниками та працівниками навчально-виховних закладів, сільських Будинків культури, ФАПів і амбулаторій.

У загальному заплановані роботи виконані належним чином, окремі з них будуть завершені до кінця року.

Зокрема, на території Кононівської сільської ради в поточному році відремонтовано 6 сільських доріг та під’їзд до села, у дошкільному закладі проведено капітальний ремонт приміщення кухні, закуплено інвентар, у сільському Будинку культури оновлено одяг сцени, придбано нові музичні інструменти, у медичному закладі проведено заміну вікон та придбано нові меблі, встановлено новий котел для опалення школи, замінено вікна у шкільній їдальні – на все це виділялися кошти із державного, районного та місцевого бюджетів, залучалися спонсорські кошти.

  

  

  

«У нинішньому році ми також завершили роботи із освітлення населеного пункту, на протяжності 10 км провели дротовий швидкісний інтернет, працює Wi-Fi, встановили 11 камер відео спостережень», - хвалиться Кононівський сільський голова Ольга Ярош.

Зроблено дійсно багато, проте Ольга Іванівна вже має плани на наступний рік: завершити ремонт доріг, замінити вікна у школі на енергозберігаючі, продовжити ремонт приміщення Будинку культури.

Із результатами використання бюджетних коштів ознайомив Володимира Дзегу Ковалівський сільський голова Андрій Черниш, а саме: у місцевому навчально-виховному закладі встановлено нові твердопаливні котли, що забезпечило дотримання належної температурного режиму, відремонтовано дитсадок у селі Гречанівці, у сільському Будинку культури зроблено опалення, встановлено нові віконні блоки, відремонтовано фойє і зал урочистих подій, укомплектовано музичними інструментами, проведено ремонт у ФАПі, здійснено ямковий ремонт центральної дороги села, наразі ремонтують дорогу, що сполучає Ковалівку із Гречанівкою.

  

  

     

На завершення Володимир Дмитрович відвідав Яворівську громаду, де зустрівся із сільським головою Сергієм Латишем. Спільно вони побували у закладах соціальної сфери та оглянули стан виконаних ремонтних робіт. Так, у Яворівському НВК "загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - ДНЗ" проведено часткову заміну покрівлі, встановлено сучасні твердопаливні котли і дитячий ігровий майданчик, здійснено поточний ремонт ФАПу, найближчим часом за кошти бюджету соціально-економічного розвитку у сільському Будинку культури будуть проводитися роботи по заміні віконних блоків.

  

  

  

Під час спілкування з керівниками територіальних громад голова районної ради Володимир Дзега підкреслив: «Найважливішими завданнями в соціальній сфері є впровадження ефективних заходів з енергозбереження, забезпечення можливостей для опалення соціальних закладів альтернативними видами палива та стабільної роботи цих закладів в осінньо-зимовий період».

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація