Резолюція зборів представників ОМС та громадських організацій Драбівщини

04.09.18

Кабінету Міністрів України

Міністерству інфраструктури України

       Народному депутату України Ляшку О.В.

        Народному депутату України Зубику В.В.

        Черкаській обласній державній адміністрації

        Службі автомобільних доріг у Черкасьій області

                                                     Депутатам Черкаської бласної ради

 

РЕЗОЛЮЦІЯ

зборів представників органів місцевого самоврядування

та громадських організацій Драбівщини

3 вересня 2018 року                                                                смт Драбів

Протяжність автомобільних доріг загального користування на території Драбівського району складає 308,2 км, які знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг у Черкаській області. Всі дороги, які є в районі, на даний час перебувають у вкрай незадовільному стані. Капітальний ремонт не проводився упродовж тривалого часу, що створює реальну загрозу безпеці дорожнього руху.

Основною дорогою, що проходить через Драбівський район, є дорога державного значення Т24-09 Драбів – Золотоноша, на яку припадає основний потік автотранспорту, в тому числі і важковагового. Протяжність даної дороги в адміністративних межах Драбівського району становить 50,7 км.

Депутати Драбівської районної ради, громадськість неодноразово зверталися до Кабінету Міністрів України, Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради, в Службу автомобільних доріг у Черкаській області з приводу питання ремонту даної дороги, але отримували лише відписки. Жодного метра дорожнього покриття не відремонтовано, тому на сьогодні дорога залишається у вкрай незадовільному аварійному стані.

Для покращення стану автомобільних доріг у районі затверджена рішенням районної ради від 22.06.2016 №7-2/VІ Програма розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт пов’язаних із будівництвом, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016-2018 роки, на виконання якої у 2018 році із районного бюджету виділено 2145,0 тис. грн.

На виготовлення проектної документації на поточний – середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т24-09 /М-03/ Драбів-Золотоноша на ділянці км 8 + 000 – км 14 + 000  виділено 199,2 тис. грн.

Тобто район намагається вирішувати дане питання в межах повноважень і фінансових спроможностей.

Наразі відомо, що на ремонт вище вказаної дороги (відрізок протяжністю 6 км) з державного бюджету виділено 101 млн. грн., відомо фірму, яка виграла тендер і мала б вже здійснювати ремонт дороги Т24-09, – це «Росдорстрой». Проте ремонтні роботи на вказаній ділянці дороги станом на 01.09.2018 не розпочалися. Просимо вас також виділити кошти на поточний середній ремонт інших ділянок дороги Т24-09 Драбів – Золотоноша в межах Драбівського району.

Зважаючи на численні скарги учасників дорожнього руху стосовно вкрай незадовільного стану покриття автомобільних доріг загального користування, які знаходяться в адмінмежаж району, що на окремих ділянках створює небезпечні умови для учасників дорожнього руху, призводить до пошкоджень транспортних засобів і аварійних ситуацій, – питання проведення ремонту доріг у Драбівському районі потребує невідкладного вирішення.

Сподіваємося на ваше розуміння і сприяння у проведенні ремонту доріг, що знаходяться у адміністративних межах Драбівського району.

Якщо не буде прийнято позитивне рішення – залишаємо за собою право на попереджувальну акцію протесту, тобто: перекриття доріг  Т24-09 / М-03 Драбів - Золотоноша – 6 вересня 2018 року та  М-03 (Київ - Харків) – 17 вересня 2018 року.

 Учасники зборів представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій Драбівщини

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація