Рецюківщина відсвяткувала День села

06.06.17

У неділю, 4 червня, громада Рецюківщини святкувала День села.

 

В урочистому заході взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, депутат районної ради, керівник ПРАТ «Черкаське» Олександр Попудін, сільський голова Галина Кисіль, настоятель Свято-Троїцької Парафії отець Роман.

 

Із вітальним словом до односельчан звернулася сільський голова Галина Кисіль. Вона відзначила подарунками іменинника Міхаіла Макоту та найменшого жителя села Адама Гаврилея.

 

Володимир Дзега привітав всіх присутніх із іменинами села та вручив подарунок і Подяку районної ради найстаршій жительці Рецюківщини Наталії Назарівні Здоровець, якій у цьому році виповнилося 94 роки.

 

«День села – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалося. Тож нехай це свято принесе вам та вашим родинам щастя, добробут і злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай живе ваше рідне село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.  Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині», - сказав Володимир Дмитрович.

 

До вітань долучився депутат районної ради Олександр Попудін, який вручив грошові премії багатодітним родинам та сімейним парам, які прожили спільно більше 50 років; представники благодійного Фонду «Разом з Кернел» вручили релігійній громаді села грошову допомогу в сумі 5,0 тис. грн. на придбання набору для причастя та забзпечили роботу атракціонів для найменших односельців.

 

Жителі села мали змогу подивитися святковий концерт, скуштувати смачної каші і добре відпочити.

Виконавчий апарат районної  ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація