Реалізовано черговий етап впровадження проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІІ»

28.05.15

27 травня, відповідно до методології проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІІ», проведено другі діалоги у територіальних громадах чотирьох населених пунктів району, які було відібрано для участі у проекті - селище Шрамківка, села Білоусівка, Безбородьки та Мойсівка.

У діалогах взяли участь координатор Черкаського обласного підрозділу впровадження проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Людмила Страшна та координатор проекту від районної ради Ольга Мироненко.

Під час зустрічей заслухано звіти голів громадських організацій про підсумки проведення анкетування серед населення щодо проблем розвитку відповідних територіальних громад.  Жителі сіл взяли активну участь в обговоренні найбільш актуальних проблем, серед яких - освітлення вулиць, ремонт шкіл, ФАПів, дошкільних навчальних закладів, а також проблеми, які, на жаль, неможливо вирішити в рамках проекту- ремонт доріг та клубних закладів.

За підсумками обговорення затверджено плани розвитку громад та обрано проблеми, які будуть вирішуватися у співпраці з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІІ». Після зустрічей із числа присутніх обрано функціональні групи, які безпосередньо працюватимуть над розробкою мікропроектних пропозицій для подання на затвердження та фінансування в рамках проекту.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація