Районне свято першого снопа

03.07.13

З давніх-давен в Україні жнива були відповідальним підсумковим етапом роботи хліборобів, тому перед їх початком освячувався перший сніп та його молотьба.

Відроджуючи традиції українського народу, 3 липня на базі ТОВ "Продсільпром" було проведено районне свято першого снопа "Зажинки".

До народного дійства долучилися голова районної державної адміністрації Володимир Бут, заступник голови районної ради Роман Шевченко, керівники сільськогосподарських підприємств району, фермери.

Голова райдержадміністрації щиро привітав присутніх із початком збору врожаю, побажав хліборобам хороших ужинків та сприятливих погодних умов. Настоятель Свято-Михайлівського храму, протоїєрей Дмитро Івануса освятив пшеничне поле і помолився за те, щоб Господь благословив збирання урожаю на Драбівській землі.

За народними звичаями очільник району, заступник голови районної ради, керівник місцевого господарства урочисто скосили та подали перші снопи пшениці для обмолоту зерна.

Свято супроводжувалося піснями у виконанні кращих аматорських фольклорних колективів "Калинова родина", "Калина" та "Придани".

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація