Проводиться реконструкція центральної котельні

08.02.17

З тим, що природний газ – найпоширеніше паливо для опалення, сперечатися складно. Проте останніми роками всі ми є свідками зростання ціни на природний газ і теплопостачання. І, мабуть, єдиним шляхом до економного використання газу та бюджетних коштів на оплату за енергоносії є модернізація існуючого обладнання.

Розуміючи це, директор КП «Драбівські теплові мережі» Валерій Василенко за підтримки районної ради та її депутатського корпусу, районної державної адміністрації розпочав роботу над проектом «Реконструкція центральної котельні по вул. Комарова,5 в смт Драбів», реалізація якого дасть змогу забезпечити населення, установи та організації селища тепловою енергією з використанням новітніх технологій, що у майбутньому дасть змогу зменшити споживання енергоносіїв.

Сьогодні голова районної ради Володимир Дзега, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, представник народного депутата України Володимира Зубика – Лариса Малкова побували у котельні КП «Драбівські теплові мережі» та проконтролювали завершальні роботи реалізації проекту: завдяки сприянню народного депутата України Володимира Зубика, який спрямував кошти на даний проект у сумі 1499,0 тис. грн., придбано і встановленокотел КСВа-3,15Гс «Эко», виконано роботи по його підключенню до трубопроводів. Але для запуску нового котла ще необхідно побудувати димову трубу та закупити мережеві насоси.

Внаслідок реконструкції центральної котельні передбачається зекономити використання природного газу на 246,7 тис.м3 в рік (25-30%) та зменшити викиди забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище до 15,2%.

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація