Проведено загальні збори громадян Мехедівської сільської ради

10.02.16

9 лютого 2016 року в приміщенні сільської ради відбулися загальні збори громадян Мехедівської сільської ради.

У роботі зібрання взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Рудик, керуючий відділом Мехедівка СТОВ «Пальміра» Василь Дмитренко, керуючий відділом соціальної політики СТОВ «Пальміра» Володимир Гриб, голови фермерських господарств, керівники бюджетних установ.

Секретар сільської  ради  Тетяна Левченко виступила перед односельцями із звітом про роботу органу місцевого самоврядування у 2014 році. Тетяна Олександрівна також поінформувала присутніх про виконання сільського бюджету за 2015 рік та про бюджет на 2016 рік. Керівники сільськогосподарського підприємства СТОВ «Пальміра» Василь Дмитренко і Володимир Гриб розповіли присутнім про дотримання договірних зобов’язань та  участь товариства у соціально-економічному розвитку територіальної громади.

Питаннями, які найбільше турбували місцевих жителів і викликали жваве обговорення  на зборах, були перейменування вул. Леніна та ряд земельних питань, зокрема, впорядкування  документації  на землю під громадське пасовище.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація