Проведено виїзний семінар селищного, сільських голів Драбівщини: “Головний орієнтир - інтереси громади”

11.07.18

Сьогодні, 11 липня 2018 року, за ініціативою голови районної ради Володимира Дзеги на базі Кантакузівської, Яворівської, Кононівської та Ковалівської сільських рад проведено виїзний семінар для сільських, селищного голів на тему: «Головний орієнтир – інтереси громади».

Як засвідчує практика, виїзні семінари мають багато переваг, адже його учасники не лише знайомляться зі станом справ на місцях, а й обмінюються досвідом, що сприяє підвищенню ефективності в діяльності органів місцевого самоврядування.

Свою роботу учасники зібрання розпочали із огляду об’єктів соціально-культурної сфери Кантакузівки. Сільський голова Олександр Крикун розповів про роботу щодо забезпечення належного функціонування сільського Будинку культури та фельдшерсько-акушерського пункту.

  

Потім Яворівський сільський голова Сергій Латиш ознайомив очільників громад району з інфраструктурою населеного пункту, роботою сільської ради щодо забезпечення належного санітарного стану населеного пункту, зокрема, всі присутні мали змогу побачити нові встановлені контейнери для сортування сміття, побували у Будинку культури та навчально-виховному комплексі, ознайомилися із проведеними роботами щодо енергозбереження.

  

Опісля колег вітала Кононівський сільський голова Ольга Ярош, яка розповіла та продемонструвала результати спільної роботи органу місцевого самоврядування та громади. І дійсно, подивитися є на що: проведено освітлення, відеоспостереження та інтернетзабезпечення населеного пункту, відремонтовано ДНЗ «Яблунька» і приміщення сільської ради, впорядковано вулиці, встановлено дитячий майданчик, прокладено нову асфальтовану дорогу до ФАПу та садочка, в центральній частині села – висаджено парк із рідкісних сортів дерев і кущів, квітнуть клумби, гордістю кононівчан є Алея Слави.

  

  

Високу результативність роботи Кононівської сільської ради визнано на районному і обласному рівнях: за підсумками конкурсу «Краща сільська рада» у нинішньому році вони посіли І місце на Драбівщині та ІІ місце в Черкаській області. Проте Ольга Іванівна не зупиняється на досягнутому: нині проводиться капітальний ремонт сільського Будинку культури і обеліска Слави, в перспективі – будівництво невеликого сільського храму.

  

  

Далі учасники семінару переїхали до Ковалівки, де сільський голова Андрій Черниш ознайомив із роботою щодо впорядкування та забезпечення належного функціонування об’єктів і закладів соціальної сфери. В пріоритетності даного напрямку роботи гості переконалися, відвідавши Ковалівський НВК «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – ДНЗ», ФАП та сільський Будинок культури, де і було проведено пленарну частину семінару.

  

Спершу голова районної ради Володимир Дзега підсумував проведення загальних зборів жителів територіальних громад у поточному році. Він зазначив, що з кожним роком підвищується якісний рівень проведення зборів, відкритість і прозорість звітів керівників громад, зросла активність громадян та наголосив на беззаперечній важливості ролі сільських голів у розвитку населених пунктів.

  

Далі детальніше про організацію роботи Кононівської сільської ради: «Бути першими і бути кращими» розповіла сільський голова Ольга Ярош. Також вона відповіла на запитання присутніх та побажала колегам не боятися визначати мету, успішно ставити завдання і шукати шляхи їх вирішення.

Участь у семінарі взяв, зокрема, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Балагурчик, який проінформував про хід підготовки закладів охорони здоров’я первинного рівня до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років та упорядкування їх прилеглих територій, відповів на запитання щодо підписання декларацій із сімейними лікарями.

  

На завершення про підготовку проведення змагань «Найспортивніше село Драбівщини» у 2018 році розповіли керуючий справами районної ради Людмила Михайлик та  директор організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» Михайло Кубушко.

Підсумовуючи роботу, голова районної ради Володимир Дзега подякував селищному, сільським головам за підтримку воїнів АТО й участь у волонтерстві та за підготовку і проведення виїзного семінару.

Виконавчий апарат районної  ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація