Проведено сесію Драбівської районної ради

26.11.15

26 листопада 2015 року розпочала роботу перша сесія Драбівської районної ради сьомого скликання.

Пленарне засідання відкрила голова районної виборчої комісії Наталія Шугай, яка проінформувала присутніх про підсумки виборів депутатів Драбівської районної ради, що відбулися 25 жовтня 2015 року, та визнання повноважень депутатів.

Відповідно до Закону "Про місцеві вибори" Драбівська районна рада обрана в кількості 34 депутатів від 6 політичних партій. За підсумками виборів депутатами районної ради стали: 11 представників - Радикальної партії Олега Ляшка, 5 - Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" 5 - Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність",  5 - Аграрної партії України, 5 – Політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Черкащани", 3 –Партії ветеранів Афганістану.

До порядку денного було внесено 6 питань, зокрема, про обрання голови та заступника голови районної ради.

Депутати сформували лічильну комісію з шести осіб, затвердили зразок бюлетеня для голосування і запропонували кандидатури на посаду голови районної ради. Претендентів було двоє – Володимир Дзега та Василь Мусієнко. Голосування проводилося в один тур. За результатами виборів на посаду голови районної ради жоден з висунутих кандидатів більшості голосів від загального складу ради не набрав. 

У роботі сесії оголошено перерву до 10 години 1 грудня  2015 року. 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація