Проведено нараду із сільськими і селищними головами

20.01.17

Сьогодні голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у нараді з сільськими, селищними головами та суб’єктами господарської діяльності, які займаються торгівлею та побутовим обслуговуванням населення району. Нараду провів перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода.

У ході роботи розглянули питання про стан організації обслуговування населення підприємствами торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування у районі, доповідачем у якому була Ірина Лисенко - головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Драбівському районі Василь Охрімчук розповів про дотримання санітарних вимог при здійсненні діяльності з роздрібної торгівлі продовольчими товарами, а саме: ознайомив із вимогами що до зберігання, транспортування та реалізації харчових продуктів і організацією та проведенням профілактичних медичних оглядів, гігієнічного навчання працівників.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода наголосив на важливості дотримання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» щодо належного утримання будівель, споруд та прилеглих територій.

Також розглянули низку інших важливих питань. Зокрема, директор РЦСССДМ Наталія Притула розказала про важливість надання соціальних послуг категорійним сім’ям та звернулася до сільських і селищних голів, де ще немає фахівця із соціальної роботи, ввести дану посаду до штатних розписів. Військовий комісар Віталій Сало ознайомив із перспективним планом співпраці із керівниками ОМС.

Голова районної ради Володимир Дзега звернув увагу на необхідності проведення зборів жителів населених пунктів району, звітуванні сільських, селищних голів і депутатів районної ради перед громадами.

За результатами наради керівники району дали відповідні доручення та визначили строки їх виконання.  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація