Проведено легкоатлетичний крос, присвячений Дню визволення Драбова

21.09.17

За підтримки районної ради та районної державної адміністрації з метою розвитку патріотизму серед дорослого населення та учнів загальноосвітніх шкіл району, популяризації здорового способу життя та залучення жителів району до систематичних занять фізичною культурою та спортомсьогодні у Драбові проведено легкоатлетичний крос серед команд селищних, сільських рад та учнівської молоді, присвячений Дню визволення селища.

Голова районної ради Володимир Дзега привітав учасників змагань та побажав успішного старту і переможного фінішу. Головний суддя турніру Валерій Жуковський оголосив старт.

Змагання проходили цікаво і видовищно. Тренери та вболівальники активно підтримували спортсменів.

За підсумками турніру призерами стали:

серед хлопців 8-9 класів І місце зайняв Богдан Белих, ІІ – Іван Заїка, ІІІ – Володимир Паламарчук – всі учні Драбівского НВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія»;

серед дівчат 8-9 класів перемогу здобула Валентина Карпенко (Нехайки), срібло у Анни Галушки (Бойківщина), бонза – у Ольги Задорожньої (Драбів);

серед хлопців 10-11 класів лідирує Євген Зелюк (Нехайки), ІІ місце у Владислава Вовколупова (Бойківщина), ІІІ – у Олександра Ручиці (Драбове-Барятинське);

серед дівчат 10-11 класів І місце посіла Анна Горіна (Нехайки), ІІ – Любов Осадча (Драбів), ІІІ – Тетяна Донець (Великий Хутір);

серед дорослих (чоловіки) переміг Петро Терещак (Бойківщина), ІІ місце зайняв Олександр Коломієць (Драбів).

Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами та медалями.

У загальнокоманокомандних змаганнях кубок переможця заслужено отримала комадна із смт Драбів.