Проведено ”круглий стіл” з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

01.12.17

Міжнародний день людей з обмеженими можливостями – це не свято, це ще одна нагода зібратися усім разом, запросити друзів, поспілкуватися, подарувати свою увагу і турботу тим, хто цього дуже чекає.

Вже традиційно напередодні цього дня у районному громадському об’єднанні «Асамблея інвалідів Драбівщини» відбулося засідання круглого столу, у якому взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови районної державної адміністрації Світлана Коршак, керівник громадської приймальні народного депутата Володимира Зубика -Лариса Малкова, директор районного центру зайнятості Валерій Хабло, заступник начальника Драбівського відділення Пенсійного фонду України Тетяна Літвінова, працівники управління соціального захисту, спілчани.

Розпочала урочисту зустріч голова громадської організації Марія Волосина, яка не лише привітала своїх спілчан, а й розповіла про виконаний за попередній рік об’єм роботи, перемоги і досягнення, вручила подяки і подарунки.

З вітальним словом до членів громадського об’єднання «Асамблея інвалідів Драбівщини» звернулися і керівники району. Зокрема, Володимир Дзега сказав: «Щороку на початку грудня у Міжнародний день людей з обмеженими можливостями уся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство. Слово «інвалід» вже викинуто із лексикону, є поняття – особа з інвалідністю, тобто ви повинні чітко це розуміти. А вітаю я вас з тим, що ми знову зібрались за теплим, сімейним столом. Ми всі люди різні, у кожного є певні фізичні або ментальні вади, але ми повинні жити гуртом, в одній громаді, поважаючи і допомагаючи одне одному». Також за багаторічну сумлінну працю і активну участь у роботі по адаптації та соціально-психологічній реабілітації інвалідів району Володимир Дмитрович вручив Подяку районної ради спілчанці громадського об’єднання «Асамблея інвалідів Драбівщини» Олені Титаренко.

Позитивні емоції викликала концертна програма, яка тривала понад годину: члени Асамблеї співали, читали вірші, ставили сценки. Оплесками та щирими усмішками зустрічали талановитих спілчан.

  

Сьогодні ж Володимир Дзега побував у Великохутірському будинку ветеранів, поспілкувався із його жителями, поцікавилися їхніми проблемами, умовами проживання, харчування, забезпечення медикаментами та вручив подарунки; також відвідав жительку с. Рождественське Поліну Внучко.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація