Проведено чергову сесію районної ради

25.12.12

25 грудня  відбулась чергова сесія Драбівської районної ради, яку провів її голова Григорій Матвійчук.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Бут, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, сільські, селищні голови , представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

На початку пленарного засідання депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації про виконання програм економічного і соціального розвитку району.

Після цього були  розглянуті  та затверджені  Програма економічного, соціального та культурного розвитку району на 2013 рік і  районний бюджет на 2013 рік.

У ході сесії депутати також  внесли зміни до Програми створення та накопичення матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру,  рішення районної ради «Про районний бюджет на 2012 рік» та  районної цільової соціальної Програми забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки.

Серед іншого депутати  затвердили Положення про щорічний районний конкурс на кращу сільську раду та план роботи районної ради на І квартал 2013 року.

З  усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація