Пройшли громадські слухання щодо перейменування села Петровського

10.09.15

10 вересня 2015 року голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у громадських слуханнях щодо перейменування села Петровського Нехайківської сільської ради. Висловити свої думки з приводу перейменування жителі прийшли у сільський клуб.

Слухання проводилися на виконання Закону України “Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) режимів і заборони пропаганди їх символіки”, яким передбачено перейменування вулиць, підприємств, установ, організацій та інших об’єктів топоніміки, в назвах яких використані імена або псевдоніми осіб, які займали керівні посади у комуністичній партії. Згідно із Законом обласним та районним держадміністраціям, органам місцевого самоврядування доручено протягом 6 місяців після набуття чинності закону провести громадські слухання і подати на розгляд парламенту пропозиції про перейменування населених пунктів, районів і областей, що містять в собі комуністичну символіку.

Голова районної ради Володимир Дзега ознайомив присутніх з основними положеннями та вимогами закону щодо декомунізації. Керівник зазначив, що на сьогодні найбільше лякають українців противники декомунізації фінансовими питаннями реалізації Закону, дезінформуючи, що людям буде потрібно витрачати гроші на зміну документів. Однак, законодавці запевняють, що змінювати нічого не буде потрібно: всі документи права власності залишаються чинними, а нові видаватимуть вже з новими адресами.

Питання перейменування села Петровського викликало жваву дискусію. Під час обговорення надійшла пропозиція залишити існуючу назву. У ході голосування місцеві жителі підтримали дану пропозицію. 

                

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація