Профорієнтаційний урок для старшокласників

23.01.20

Світ бентежний та мінливий  в усі часи  кидав  виклики  людині…

21 століття - не  виключення. І сьогодення має нові, незнані досі, виклики сучасному суспільству. Соціум, в свою чергу, намагається адекватно реагувати на них у всіх сферах діяльності людини. Це спонукає до виникнення нових професій, попит на які породжує прогрес та розвиток цивілізації. Все затребуванішими стають фахівці у сфері проектування особистої безпеки, ІТ-генетики, менеджменту, дизайну віртуального світу та ін.

Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Без перебільшення можна сказати, що найактуальніше це для випускників школи.

Профорієнтаційна робота, яка проводиться спеціалістами служби зайнятості служить одній меті - активізувати учня, сформувати у нього прагнення до самостійного вибору професії з урахуванням отриманих знань про себе, свої здібності і перспективи їх розвитку. Саме такі завдання ставив перед собою фахівець із профорієнтації Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, зустрічаючись з 19 учнями 9 класу.

Під час профорієнтаційного уроку, який відбувся 23 січня в Драбівському  НВК, діти мали можливість сформувати уявлення про реалії трудового життя, позитивне ставлення до робітничих професій; реальний погляд на вибір професії з урахуванням їх побажань, можливостей та потреб ринку праці.

Володимир Педаш - провідний фахівець з профорієнтації Драбівської районної філії Черкського ОЦЗ 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація