Професіографічна екскурсія на завод “ЕКОНІЯ”

21.10.19

В період проведення традиційної акції «Випускник» служба зайнятості намагається урізноманітнити та наситити активний період співпраці з учнівською молоддю яскравими та незабутніми враженнями. Саме такі враження залишились у 26 учнів старших класів  Великохутірської загальноосвітньої школи після відвідування підприємства по виробництву питної води для малюків та дитячого харчування «ЕКОНІЯ» в м. Золотоноша, що відбулося 16 жовтня.  

Підприємство, яке було створене ще в 1996 році, на сьогодні приємно вразило новітніми технологіями, чистотою, бездоганною відповідальністю та злагодженістю роботи всього колективу. Школярам було цікаво на власні очі побачити виготовлення ПЕТ-пляшок, процес приготування води та наливу її в підготовлені ємкості, наклеювання етикетки і відвантажування упакованої продукції на склад, - і все це єдиним автоматизованим процесом…

Діти познайомилися з представниками різних професій – лаборант, технолог, водій навантажувача, водій автотранспортного засобу, охоронник, - всі - досвідчені фахівці своєї справи, які забезпечують виробництво такого важливого і безпечного продукту харчування, як вода.

Володимир Педаш - провідний фахівець з профорієнтації    

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація