Професійне навчання - запорука успіху

21.10.19

Всім нам відомо, що успішне життя залежить від вдалого старту. А вдалий старт – це перш за все професійне навчання у свідомо визначеному життєвому  векторі. Саме від цього залежить, як реалізує себе людина як фахівець, який соціальний статус буде мати у суспільстві, який у неї буде рівень матеріального статку. Дуже часто випускники задумуються куди піти вчитися або чи потрібна професійна освіта взагалі?

З метою обізнаності старшокласників про світ професій, ознайомлення їх з кроками обрання професії, з реаліями сучасного ринку, формування у молоді готовності до побудови професійної кар’єри  фахівці Драбівської районної філії Черкаського ОЦЗ проводять різноманітні заходи. Один із них - презентація навчального закладу - залишив приємні враження та навів на роздуми про самовизначення старшокласників з Великохутірської  ОТГ.

Йдеться про Золотоніський коледж ветеринарної медицини, який відвідали 24 учні 16  жовтня 2019 року. Цей  навчальний заклад має більш як столітню історію і добру славу. З його стін вийшли  видатні та знамениті люди, зокрема Герой України  Васильченко М.В., кандидати сільськогосподарських та ветеринарних наук Кузебний С.В., Білик В.В., Гомзиков О.М., Юхно В.М. Випускники закладу працюють на відповідальних посадах та займають  високі пости. Багато з них присвятили себе викладацькій діяльності в різних вузах країни. Дехто займається приватною ветеринарною діяльністю.

За словами директора закладу Євдокії Василівни Лисенко, коледж переймається не тільки фаховою підготовкою студентів, а й дбає про їх дозвілля. В коледжі вирує активне життя в гуртках художньої самодіяльності та спортивних секціях, про що свідчать грамоти тадипломи переможців різних конкурсів та фестивалів.

Вся діяльність коледжу спрямована на досягнення основної мети – підготовку фахівців та творчої особистості з високим рівнем національної свідомості та духовної культури.

Володимир Педаш - провідний фахівець з профорієнтації Драбівської РФ 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація