Професійне навчання за направленням служби зайнятості

26.10.18

Для безробітних, які хочуть отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним – державна служба зайнятості пропонує  пройти якісне професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти  (ЦПТО ДСЗ) – спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня для дорослого населення. ЦПТО ДСЗ створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.  

Навчання проводиться за 85 робітничими професіями та за 230 напрямами підвищення кваліфікації.   

Здобуття професійно-технічної освіти у ЦПТО ДСЗ здійснюється за денною формою навчання та при необхідності  за індивідуальною формою.  

Під час навчання зареєстровані безробітні отримують фінансову підтримку : компенсування витрат на проїзд до навчального закладу, виплата матеріальної допомоги згідно з чинним законодавством, повне забезпечення усіма необхідними матеріалами.

Однією із переваг навчання у ЦПТО державної служби зайнятості є стислі терміни  -   від 1,5 до 11 місяців.   Після закінчення професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації за напрямами підготовки слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.    

В Україні функціонують 11 ЦПТО ДСЗ, які приймають слухачів з усіх регіонів: Дніпропетровський ЦПТО, Донецький ЦПТО, Івано-Франківський ЦПТО, Луганський ЦПТО, Львівський ЦПТО, Одеський ЦПТО, Полтавський ЦПТО, Рівненський ЦПТО, Сумський ЦПТО, Харківський ЦПТО, Херсонський ЦПТО. Тут на безробітних очікують затишні зали бібліотек, комфортні умови проживання у гуртожитках готельного типу. Навчальні кабінети, майстерні та лабораторії, облаштовані сучасним високотехнологічним обладнанням і устаткуванням, випущеним провідними фірмами світу, де проходили стажування викладачі та майстри, які залучаються до викладання теоретичного курсу та виробничого навчання.  

Державна служба зайнятості ставить завдання підготувати компетентного робітника у відповідності до потреб сучасного ринку праці і тісно співпрацює з роботодавцями.  Навчальні плани та програми розробляються за участю роботодавців.

Слухачі мають можливість під час навчання заявити про себе, беручи участь у виставках, конкурсах професійної майстерності, заходах, що організовує служба зайнятості. Крім того, освоєння робітничої професії дозволить започаткувати власну справу, адже кваліфіковані робітники можуть виконувати приватні замовлення. Широкий діапазон освітніх послуг, що надають ЦПТО ДСЗ, забезпечать не тільки професійний розвиток, а й дозволять набути додаткових навичок, що сприяють успішному працевлаштуванню.

За детальною інформацією звертатись до Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості або за телефоном 31264.

Л. Перепелиця - заступник начальника відділу надання соціальних послуг Драбівської РФЧОЦЗ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація