Продовжуються робочі поїздки голови районної ради

02.11.17

Сьогодні, 2 листопада, голова районної ради Володимир Дзега здійснив робочу поїздку в Михайлівку і Рождественське, де зустрівся з очільниками територіальних громад і керівниками установ.

У Рождественському Володимир Дмитрович побував у дошкільному навчальному закладі «Сонечко», який збережений завдяки ініціативі місцевого органу самоврядування та підтримці депутатів районної ради і депутата обласної ради Ірини Бачинської: на реконструкцію установи виділено 100,0 тис. грн. з обласного бюджету і 50,0 тис. грн. – із районного. Завдяки цьому дитячу установу переміщено в більш пристосоване приміщення, проведено ремонт кімнат, встановлено сучасний твердопаливний котел та енергозберігаючі вікна у спальній кімнаті, відремонтовано санвузол, незабаром будуть замінені вхідні двері. В наступному році планується замінити ще 4 вікна та завершити ремонтні роботи.

  

«Відрадно, коли відновлюється робота такого закладу в маленькому селі. Як бачимо, можна створити комфортні умови для наших дітей завдяки бажанню і співпраці», - зазначив голова районної ради.

Потім Володимир Дзега спільно з Михайлівським сільським головою Андрієм Донцем оглянули ремонтні роботи у місцевій школі, де наразі проведено заміну 29 віконних блоків на сучасні енергозберігаючі. Роботи виконані знову ж таки за рахунок співфінансування: за сприяння депутата обласної ради Олександра Короткова 50,0 тис. грн. виділено з обласного бюджету, з районного – 80,0 тис. грн. та 50,0 тис. грн. - з бюджету сільської ради. У 2018 році буде завершено заміну вікон у навчальному закладі (24 вікна), а зараз на черзі капітальний ремонт великої зали Михайлівського Будинку культури, на який із обласного бюджету виділено 380,0 тис. грн.

Чудовий приклад продуктивної роботи депутатів різних рівнів!

  

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація