Привітали Заслуженого вчителя України

15.01.14

Указом Президента України від 09.01.2014 №1/2014 «Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій Черкаської області»  Канай Ользі Іванівні- директорові Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради присвоєно почесне звання "Заслужений вчитель України".

Другий семестр у Золотоношківській ЗОШ І-ІІІ ст. розпочався з вітання директора школи. 13 січня в школу  завітали Золотоношківський сільський голова Олександр Харченко та директор ТОВ АПК «Степ», депутат районної ради  Олександр Оробченко, які від імені депутатського корпусу, виконачого комітету сільської ради та дирекції товариства щиро  привітали Ольгу Іванівну  із почесною нагородою та побажали подальших успіхів на нелегкій освітянській ниві.

Ольга Іванівна Канай директором Золотоношківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів працює з  1 вересня 2003 року.  Під її керівництвом колектив школи впроваджує оптимальні, ефективні форми організації навчального процесу, спрямовує зусилля на підвищення якості професійної підготовки педагогічних працівників.

Навчальний заклад став переможцем V Національної виставки-презентації  «Інноватика в сучасній освіті» в номінації «Інноваційний розвиток Шкіл майбутнього – стратегічний поступ української освіти» у жовтні 2013 року, призером ІV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2013» у номінації «Соціальне партнерство підприємств і бізнес-структур в контексті модернізації освітніх закладів» у березні 2013 року.

Ольга Іванівна нагороджена дипломом лауреата премії імені народного вчителя О.А.Захаренка Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України у жовтні 2012 року, є переможцем V Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій в номінації «Інновації в управлінській діяльності» у 2013 році. Вона очолює асоціацію директорів загальноосвітніх навчальних закладів Драбівщини.     

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація