Привітали з Днем Національної поліції України

04.08.17

Вже вдруге в Україні, згідно Указу Президента, 4 серпня відзначається День Національної поліції.

Привітати правоохоронців із їх професійним святом до Драбівського відділення поліції Золотоніського ВП ГУНП у Черкаській області сьогодні прийшли голова районної ради Володимир Дзега та перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода.

Голова районної ради у вітальному слові відмітив, що створення нової поліції – це крок до створення незалежної європейської країни. «На поліції зараз лежить велика відповідальність. Дуже важливо нині, в умовах війни на сході України, забезпечити мир і безпеку громадян. Від вашої щоденної роботи залежить спокій і добробут, а її результатом є те, що сьогодні Драбівщина є одним з найбезпечніших місць області. Приємно, що саме це твердження ми почули на вчорашній нараді керівників правоохоронних органів», – підкреслив Володимир Дзега.

За добросовісне виконання посадових обов’язків, самовіддану плідну працю в органах внутрішніх справ та з нагоди Дня Національної поліції України Володимир Дмитрович нагородив Почесними грамотами районної ради кращих працівників: майора поліції, старшого слідчого відділення Інну Бережну та сержанта поліції, поліцейського сектору реагування патрульної поліції №1 Тимура Шахлярова.

Також Володимир Дзега додав, що районна влада постійно сприяє якісній роботі правоохоронних органів: у поточному році із районного бюджету виділено 80,0 тис. грн. на придбання паливно-мастильних матеріалів; 30,0 тис. грн. – на закупівлю комп’ютерної техніки; шість населених пунктів району забезпечено вуличними камерами спостереження (що допомагає швидкому розкриттю злочинів).

Віктор Гунько, заступник начальника районного відділення поліції, подякував гостям за хороші слова і щирі побажання та запевнив, що правоохоронці і надалі віддаватимуть всі сили на боротьбу зі злочинністю та на забезпечення громадського порядку.

  

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація